"Arsenal" vakaras: P. Aubameyangas debiutavo įvarčiu, o A. Ramsey pasiekė hat-tricką (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septintosios 26-ojo turo rungtynės.

Londono "Arsenal" namuose susigrūmė su Liverpulio "Everton" ekipa. "Kanonieriams" rungtynėse susiklostė įspūdingai - jau pirmajame kėlinyje pelnė keturis įvarčius, o savo tikslų smūgį pasiekė ir Anglijoje debiutavęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Rungtynes Arsene'o Wengero auklėtiniai pradėjo itin sėkmingai - jau 6-ąją minutę krito pirmasis įvartis. Kaip iš natų ataką puolime surezgę "kanonieriai" po Aarono Ramsey įvarčio įsiveržė į priekį, o prie šio įvarčio prisidėjo visas atakuojantis trejetas: Ozilas, Aubameyangas ir Mkhitaryanas.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė - po standartinės situacijos galva įvartį pasiekė Laurentas Koscielny. Netrukus "Everton" iš savo vartų buvo priversti traukti dar vieną kamuolį - vėl pasižymėjo tas pats A. Ramsey.

Galiausiai 37-ąją minutę "Emirates" stadionas sulaukė ko ir laukė labiausiai - "kanonierių" gretose debiutavusio Pierre'o-Emericko Aubameyango įvarčio. Puikų perdavimą iš armėno gavęs puolėjas meistriškumu kamuolio perkėlimu per vartininką pasiuntė "irisus" į visišką nokdauną.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" nebedemonstravo pirmojo kėlinio žaidimo tempo, o "Everton" naudojosi varžovų suteikta laisve. 64-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Dominicas Calvertas-Lewinas smūgiu galva pasiekė garbės įvartį.

Tačiau tuo rungtynėse nesibaigė - 74-ąją minutę "Arsenal" ekipa sirgalius nudžiugino ir penktuoju įvarčiu. Dar vieną perdavimą iš H. Mhitaryano gavęs A. Ramsey pasiuntė tikslų smūgį į varžovų vartus ir pirmą kartą savo karjeroje pasižymėjo hat-tricku.

"Arsenal" su 45 taškais lieka šeštoje pozicijoje, tačiau po pergalės bent laikinam nuo "Tottenham" sumažino atsilikimą iki 3 taškų. "Everton" yra pačiame turnyrinės lentelės viduryje - 10-oje pozicijoje.

"Arsenal" 5 - 1 "Everton"
6' [1 - 0] A. Ramsey
14' [2 - 0] L. Koscielny
19' [3 - 0] A. Ramsey
37' [4 - 0] P. Aubameyang
64' [4 - 1] D. Calvert-Lewon
74' [5 - 1] A. Ramsey

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10911177" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 3 2
  • forza juve

manau arsenal tikrai nedurnai padare alexi ta kuris visai near toks ipatingas ir ta vidutini puoleja pakeite darbininku tikru aikstes mikhtaryanu ir tikrai geru puoleju aubemayangu, da jaj lacazette moketu pasinaudot dar gal spetu dasikast iki cempionu lygos

• +1
  • gunnar

su spurs tai arsenalas visada 110 prc zaidzia, tai turetu but idomus matchas kai ant bangos dbr Arsenal bus 😃 ir aciu MU uz Miki, jei ir toliau taip zais tai bus metu dealas, uz savnaudi nemotyvuota pinigu verga gaut toki kureja. svarbu nebutu kaip Ozilas, dingdamas svarbiausiuose matcuose.

• +1
  • Battkis

esu mu fanas,bet lb dziaugiuos uz MIKY

• +4
  • oggy

kad MU atsikrove nuo spuds tai nereiskia kad Arsenalas atsikraus. jus cia nevykeliai - pienovezio vairuotojai.

• +7
  • Alco

Vel viskas gerai, pratest reik Wengerui kontrakta iki 2030 😀 , jei totte nors 80% suzais taip kaip pries United tai Arsenala pervaziuos 5:0 paminesit mano zodi 😀