„Arsenal“ žaidėjui pavyko apsiginti nuo plėšikų © AP nuotr.

Londono „Arsenal“ gynėjui Gabrieliui teko patirti ne itin malonių išgyvenimų.

„Daily Mail“ praneša, kad naktį namo su draugu grįžęs 23–ejų brazilas buvo užpultas plėšikų.

Grasindami beisbolo lazda nusikaltėliai bandė iš žaidėjo atimti 45 tūkst. svarų sterlingų vertės „Mercedes“ automobilį.

Vis dėlto žaidėjas smogė plėšikui, kuris dėjo į kojas. Kiek vėliau, policija sugavo abu įsibrovėlius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...