Artėjant svarbiam mačui su Ispanija Lietuvos nacionalinės rinktinės užduotį sunkina traumos © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare jau visi Lietuvos nacionalinės rinktinės vyrai treniravosi kartu, tačiau dabar atsirado problemų - patyręs avariją %p02490 šiuo metu dar guli ligoninėje, be to traumos kamuoja ir kitus futbolininkus.

"Vakar labai nepasisekė mūsų rinktinės žaidėjui. Tokioj situacijoj reikia tik džiaugtis ir dėkoti dievui, kad jis liko gyvas. Nenoriu dabar nieko ir sakyti, ar Poškus žais ar ne rungtynėse su ispanais. Tačiau galiu pasakyti, kad jis nepaprastai kupinas ryžto ir jam sunku atsisakyti savo tikslo bei svajonės - įmušti į ispanų vartus įvartį. Poškus buvo labai geros fizinės formos", - apie Poškaus nelaimę kalbėjo A.Liubinskas.

Po vakarykštės avarijos nukentėjusiam futbolininkui gyvybei pavojus negresia. Vis dėlto diagnozuoti kūno sutrenkimai, patempti kaklo raumenys. Kaip pamaina Poškui į rinktinės sudėtį buvo pakviestas "Kauno" žaidėjas %p02641.

Pasak A.Liubinsko, šiandien į Kauno klinikas buvo išvežtas %p02489, nes jam bus atliekamas magnetinis rezonansas. Kol kas nėra aišku, tačiau Šemberas taip pat turi problemų su koja - gal problemos su keliu, gal raiščiai patempti. %p02632 šiuo metu taip pat turi čiurnos traumą, o %p02492 atrodo nespėjo atsigauti po kelio operacijos.

Rytoj anksti ryte A.Liubinskas išvyksta į Ispaniją stebėti būsimų varžovų rungtynių prieš Belgiją. Treneris grįš vėlų sekmadienio vakarą, kuomet iškarto važiuos į viešbutį, kuriame apsistojusi rinktinė.