A.Rybakas: "Praleidome įvartį iš įmetimo iš užribio"

„Trakai“ nutraukė dviejų nelaimėtų rungtynių seriją „SMScredit.lt A lygoje“ ir po pergalės prieš Utenos „Utenį“ pagal iškovotus taškus susilygino su Klaipėdos „Atlantu“.

Po tragiško pirmo kėlinio naujajam „riterių“ strategui Albertui Rybakui teko kaip reikiant motyvuoti futbolininkus, kurie po pertraukos perlaužė dvikovos eigą. Specialistas tikisi, jog šis mačas bus gera pamoka ateičiai.

„Gerai, kad laimėjome. Tai – labai gerai, bet tas rungtynių planas, kuris buvo pirmame kėlinyje, nesigavo. Tarp grandžių buvo dideli tarpai, norėjome žaisti susispaudę, o gavosi atvirkščiai. Praleidome įvartį iš įmetimo iš užribio savo aikštės pusėje, nors turime kontroliuoti kamuolį, taip įvyko ir rungtynėse su „Sūduva“.

Pirmo kėlinio negalime vertinti teigiamai: labai daug pozicinių klaidų, kažkokių reikalavimų neįgyvendinimo. Antrame kėlinyje daug kas pasikeitė. Buvo prašoma kontroliuoti kamuolį, keisti atakos puses, ieškoti laisvų žaidėjų. Pradėjome kurti progas, nors jų buvo ir pirmame kėlinyje. Per pertrauką teko šiek tiek kitaip pakalbėti ir vaikinai turbūt išgirdo.

Pas mus formuojasi naujas kolektyvas. Šios rungtynės parodė, kad turime vyrišką charakterį ir galime rungtynes, kurios mums nesigauna, dėka didelio noro ir valios, laimėti. Šios rungtynės turėtų būti mums gera pamoka, jog toliau nežaistume mačų atsiliekant dviem įvarčiais“, – nuogąstavo baltarusis.

Dvikova su „Uteniu“ buvo „SMScredit.lt A lygos“ krikštas gynėjui iš Nigerijos Alma Wakili, kurio teigimu, svarbiausia – pergalė, tačiau savo žaidimą afrikietis sieks tobulinti.

„Šiandien buvo sunkus mačas, ypač antrame kėlinyje. Dėl komandos koncentracijos stokos atsilikome 1:3, bet antrame kėlinyje sugebėjome gauti gerą paskatinimą iš trenerio ir pasiekti norimą rezultatą. Norėjome iškovoti tris taškus. Nors tai padaryti buvo sunku, bet esu laimingas.

Kalbant apie savo pasirodymą, tai noriu jį patobulinti. Su komandos draugais esu vos dvi savaites, tad nėra lengva ir tai mano pirmos rungtynės. Tikiuosi gerinti savo pasirodymą“, – pasakojo futbolininkas.