„AS Roma“ paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė tašką „Sassuolo“ tvirtovėje © JumpStory nuotr.

„AS Roma“ sekmadienio vakarą žaidė su stipriais Italijos lygos vidutiniokais „Sassuolo“ išvykoje.

Jose Mourinho auklėtiniams pergalės nepavyko iškovoti, tačiau per pridėtą rungtynių laiką pavyko išplėšti lygiąsias ir vieną tašką (2:2).

Pirmajame kėlinyje krito vos vienas įvartis. Kėlinio pabaigoje tiksliai nuo 11 m žymos smūgiavo Tammy Abrahamas.

Antrajame kėlinyje savo klasę jau rodė „Sassuolo“ ekipa. 47-ąją minutę į savus vartus įsimušė „Roma“ gynėjas Chrisas Smallingas, o 73 minutę į priekį šeimininkus išvedė Hamedas Junioras Traore.

Vis dėl to „Sassuolo“ komandai situacija kiek komplikavosi 78-ąją minutę, kai raudoną kortelę, po antros geltonos, prieš save išvydo komandos kapitonas Gian Marco Ferrari ir šeimininkai liko mažumoje.

Po šio epizodo iniciatyvą visiškai perėmė svečiai iš Romos ir tą iniciatyvą įvarčiu svečiai pavertė per pridėtą laiką. Kampinį pakėlė Jordanas Veretout, o tiksliai galva smūgiavo Bryanas Cristante. „Sassuolo“ gynėjas jau nespėjo kamuolio „nukrapšyti“ nuo vartų linijos ir įvartis buvo įskaitytas.

Po šių rungtynių „AS Roma“ lieka 7-oje turnyrinės lentelės vietoje. „Sassuolo“ – 12-oje.