„AS Roma“ pratęsė savo kelionę Europos lygoje © Reuters nuotr.

Praeitais metais Konferencijų lygoje triumfavusi „AS Roma“ ekipa siekia dar vieno Europos trofėjaus.

Europos lygos ketvirtfinalyje po 210 minučių (dviejų rungtynių bei pratęsimo) Jose Mourinho auklėtiniai 4:2 palaužė „Feyenoord“ futbolininkus.

Pirmasis mačas baigėsi 0:1 „Feyenoord“ naudai, o antrajame mače Romos komandai reikėjo gelbėtis per paskutines minutes.

Antrojo kėlinio pradžioje Leonardo Spinazzola lygino serijos rezultatą. Visgi 80-ąją minutę Igoras Paixao persvėrė rezultatą svečių naudai.

„Vilkų“ gelbėtojų tapo Paulo Dybala, kuris meistriškai užbaigė ataką 89-ąją minutę. Per papildomą laiką Stephano El Shaarawy ir Lorenzo Pellegrini įvarčiai atnešė pergalę šeimininkams.

„Feyenoord“ puolėjas Santiago Gimenezas buvo išvarytas iš aikštės pačioje rungtynių pabaigoje dėl grubios pražangos.

Jose Mourinho pasiekė jau 12-ąjį savo pusfinalį Europos turnyruose.