A.Skarbaliaus auklėtiniai artėja prie bronzos medalių

Pirmadienį Danijos aukščiausiojo diviziono „Superliga“ XXX turo rungtynėse pergalę iškovojo Briondbiu „Brøndby“. Aurelijaus Skarbaliaus auklėtiniai pirmadienį svečiuose 3:2 (0:2) nugalėjo Esbjergo „Esbjerg“ ir laimėjo trečiąjį kartą iš eilės.

Rungtynių pradžioje šeimininkai pribloškė A. Skarbaliaus komandą. 7-ąją minutę įmušė Kevinas Mensah (0:1), 19-ąją – olandas Mickas van Burenas (0:2).

Po pertraukos pasiteisino A. Skarbaliaus sprendimas. Lietuvis 59-ąją minutę į kovą metė Teemu Pukkį. Suomis pasižymėjo 66-ąją (1:2) ir 70-ąją (2:2) minutėmis.

„Brøndby“ pergalingą įvartį pelnė pačioje mačo pabaigoje – 89-ąją minutę tiksliai smūgiavo švedas Johanas Larssonas (3:2).

„Per pertrauką rūbinėje sakiau, kad reikia stengtis iki paskutinio švilpuko – turime kovoti, parodyti drąsą, nugalėtojų mentalitetą. Žaidėjai tai ir pademonstravo“, – po rungtynių džiaugėsi A. Skarbalius.

Briondbiu futbolininkai (51 taškas), iškovoję trečiąją pergalę iš eilės, priartėjo prie trečiojoje vietoje esančios Herningo „Midtjylland“. Komandas skiria taškas. Ant penktojo „Superliga“ laiptelio – Olborgo „AaB“ (49 tšk.). Tiesa, Luko Spalvio ekipa XXX turo rungtynes žais antradienį svečiuose. Varžovas – Orhuso AGF.

Artimiausias A. Skarbaliaus iššūkis – gegužės 23-ąją vyksiantis XXXI turo mačas namie su Viborgo „Viborg“.