"Aston Villa" ir "Everton" sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Pirmadienio vylėvą vakarą Anglijoje buvo žaidžiamos paskutinės 31-ojo turo rungtynės. Jose ginklus surėmė Birminghamo „Aston Villa“ bei Liverpulio „Everton“ komandos. Po įnirtingos kovos jose buvo užfiksuotos lygiosios 1-1.

„Aston Villa“ 1 – 1 „Everton“
15‘ [0 – 1] Joleon Lescott
83‘ [1 – 1] Gabriel Agbonlahor

Pirmajame varžybų kėlinyje daugiau noro ir pranašumo rodė svečiai iš Liverpulio. Ir sužaidus vos 15 minučių krito pirmasis susitikimo įvartis. „Everton“ ekipą į priekį išvedė gynėjas Joleonas Lescottas, kuris po pakelto Mikelio Artetos baudos smūgio galva nukreipė kamuolį į tinklą. Jam tai buvo pirmasis įvartis nuo tada, kai vasarą žaidėjas paliko „Wolves“ ir persikėlė į „Everton“. Svečiai rezultatą galėjo ir padvigubinti, bet jaunojo puolėjo Jameso Vaughano tolimas smūgis pataikė į Thomaso Sorenseno ginamų vartų virpstą.

Antrame kėlinyje jau daugiau atakavo aikštės šeimininkai. Puolėjo iš Norvegijos Johno Carew smūgį atmušė „Everton“ vartų sargas Timas Howardas. Po kelių akimirkų vartininkas iš JAV dar kartą turėjo gelbėti savo komandą nuo didesnių nemalonumų ir atmušė vėl to pačio J.Carew smūgį.

Rungtynių pabaigoje T.Howardas atlaikė J.Carew smūgį, bet prie kamuolio pirmasis suskubo jaunasis puolėjas Gabrielis Agbonlahoras, kuris tiksliu smūgiu sugebėjo išlyginti rezultatą. Jam tai buvo jau 5-asis įvartis Anglijos pirmenybėse.

Po šių lygiųjų „Everton“ ekipai nepavyko aplnekti 6-oje pozicijoje esantį „Tottenham“, o „Aston Villa“ šoktelėjo iš 15-os vietos į 14-ąją.