"Aston Villa" Mančesteryje įveikė "Man Utd" © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vyko devynerios XVI turo rungtynės, kuriose netruko staigmenų - čempiono titulą ginantis "Man Utd" klubas namie 0-1 nusileido Birmingemo "Aston Villa" ekipai, o lyderis Londono "Chelsea" namie tenkinosi lygiosiomis su Liverpulio "Everton".

Istorinę pirmą "Aston Villa" vienuolikės pergalę "Old Trafford" stadione per 10 metų lėmė vienintelis Gabrielio Agbonlahoro įvartis galva po Ashley Youngo perdavimo iš krašto.

Wayne'as Rooney kiek vėliau sudrebino vartų skersinį, arti tikslo buvo ir Ryanas Giggsas, tačiau įvarčio pelnyti 'raudoniesiems velniams' nesisekė.

Gynėjo Nemanja Vidičiaus smūgiuotą kamuolį Birmingemo komandos futbolininkas atmušė nuo vartų linijos, o vartininkas Bradas Friedelis dar spėjo atremti itin pavojingą Dimitaro Berbatovo bandymą, tapdamas vienu pergalės, leidusios pakilti į trečią vietą turnyrinėje lentelėje, kalvių.

Šia persekiotojų nesėkme nepasinaudojo pirmoje vietoje žengianti Londono "Chelsea" ekipa, sužaidusi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3 su Liverpulio "Everton".

Svečiai kiek netikėtai įsiveržė į priekį sužaidus 12 minučių, kai po Louiso Saha smūgio kamuolys iš pradžių atsimušė į virpstą, o nuo vartininko Petro Cecho peties galiausiai atsidūrė tinkle.

Tačiau jau netrukus buvo atstatyta pusiausvyra - Franko Lampardo perdavimo sulaukęs Didier Drogba įmušė įvartį iš maždaug 16 metrų.

23 minutę Nicolasas Anelka išvedė "Chelsea" į priekį, bet dar prieš didžiąją pertrauką po keitimo aikštėje pasirodęs Yakubu pasinaudojo sumaištimi - 2-2.

Drogba atstatė Londono klubo pranašumą, bet kiek vėliau suklydo savoje baudos aikštelėje, leisdamas "Everton" puolėjui Louisui Saha įmušti trečią įvartį.

"Stoke City" 2 - 2 "Wigan"
15' [0 - 1] Emmerson Boyce
37' [1 - 1] Tuncay Sanli
72' [1 - 2] Maynor Figueroa
74' [2 - 2] Ryan Shawcross

90' 11 metrų baudinio nerealizavo Hugo Rodallega ("Wigan")

"Hull City" 0 - 0 "Blackburn"

"Sunderland" 1 - 1 "Portsmouth"
23' [1 - 0] Darren Bent
90' [1 - 1] Younes Kaboul

90' iš aikštės pašalintas Younes Kaboul ("Portsmouth")

"Birmingham City" 1 - 0 "West Ham"
52' [1 - 0] Lee Bowyer

78' iš aikštės pašalintas Mark Noble ("West Ham")

Londono "Tottenham" 0 - 1 "Wolverhampton Wanderers"
3' [0 - 1] Kevin Doyle

"Burnley" 1 - 1 Londono "Fulham"
50' [0 - 1] Bobby Zamora
60' [1 - 1] Wade Elliott

"Bolton" 3 - 3 "Man City"
11' [1 - 0] Ivan Klasnic
28' [1 - 1] Carlos Tevez
43' [2 - 1] Gary Cahill
45' [2 - 2] Micah Richards
53' [3 - 2] Ivan Klasnic
77' [3 - 3] Carlos Tevez

66' iš aikštės pašalintas Craig Bellamy ("Man City")

Londono "Chelsea" 3 - 3 Liverpulio "Everton"
12' [0 - 1] Petr Cech (į savo vartus)
18' [1 - 1] Didier Drogba
23' [2 - 1] Nicolas Anelka
45' [2 - 2] Ayegbeni Yakubu
59' [3 - 2] Didier Drogba
63' [3 - 3] Louis Saha

"Man Utd" 0 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
21' [0 - 1] Gabriel Agbonlahor