Sensacija „Premier“ lygoje: „Aston Villa“ namuose pervažiavo „Liverpool“ ekipą © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos ketvirtojo turo rungtynėse užfiksuotas itin sensacingas rezultatas.

Praėjusį sezoną dėl išlikimo lygoje kovojusi „Aston Villa“ namuose net 7:2 sutriuškino šalies čempionus „Liverpool“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę po Ollie Watkinso įvarčio. Tas pats anglas 22-ąją minutę padvigubino savo komandos pranašumą.

33-ąją minutę Mohamedas Salah sušvelnino „Liverpool“ atsilikimą ir atrodė, kad svečiai perims iniciatyvą, tačiau vos po poros minučių Johnas McGinnas sugražino „Aston Villa“ ekipai dviejų įvarčių pranašumą.

Maža to, 39-ąją minutę O. Watkinsas užbaigė savo „hat-tricką“ ir po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo net 4:1.

Po pertraukos „Aston Villa“ nesustojo ir 55-ąją minutę įvarčius pasižymėjo komandos naujokas Rossas Barkley.

M. Salah 60-ąją minutę pelnė antrąjį savo ir komandos įvartį, tačiau į tai „Aston Villa“ kapitonas Jackas Grealishas atsakė dviem tiksliais smūgiais 66 ir 75 minutėmis.

Po šios pergalės „Aston Villa“ įsitaisė antroje turnyrinės lentelės vietoje.