„Aston Villa“ šturmą atlaikę „Tottenham“ futbolininkai iškovojo svarbią pergalę © JumpStory nuotr.

„Tottenham“ ekipai šis savaitgalis kol kas klostosi idealiai.

Pagrindiniai varžovai („Wolves“, „Arsenal“, „Man United“), kovoje dėl vietos pirmajame ketverte, jau patyrė pralaimėjimus, o Antonio Conte auklėtiniai šiandien 4:0 išvykoje palaužė „Aston Villa“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje „Tottenham“ futbolininkams teko kaip reikiant paprakaituoti. Pirmi „pentinai“ įsiveržė 3 minutę po Heung-min Sono taiklaus smūgio, tačiau likusį kėlinio dalis nebuvo nelengva. „Aston Villa“ spaudė savo varžovus iš Londono ir susikūrė ne vieną gerą progą, tačiau pasižymėti šeimininkams nepavyko.

Antrajame kėlinyje žymiai pranašesni jau buvo „Tottenham“ futbolininkai. 50-ąją minutę rezultatą padvigubino Dejanas Kulusevskis, 66-ąją dar vieną įvartį pridėjo H. Sonas, kuris 71-ąją minutę gavo savo „hat-tricką“.

Po šios pergalės „pentinai“ turnyrinėje lentelėje atsiplėšė nuo „Arsenal“ ir dabar turi 3 taškų persvarą.