Birmingamo „Aston Villa“ klubo vartininkas Emiliano Martinezas iki šiol neslepia sentimentų Londono „Arsenal“ klubui. „Kanonieriams“ argentinietis priklausė 2012-20 metais, o nuo 2010-ųjų buvo šioje jaunimo ekipoje.
„Manau, kad yra kažkur 10-11 metų, kuriuos praleidau šioje ekipoje.
Atvykau čia kaip vaikis ir išvykau kaip vyras. Visada mylėsiu „Arsenal“ klubą.
Dirbau kartu su Mikeliu Arteta ir žinau, koks geras treneris jis yra.“
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą