Aštuoniese mačą baigusi "Hearts" ekipa - sutriuškinta © Eurofootball.lt
Edinburgo "Hearts" klubas - gilioje krizėje. Šį kartą net 9 legionierius iš Lietuvos turinti Škotijos komanda išvykoje rezultatu 4-1 pralaimėjo "Dundee United".

"%c00226" 4 - 1 Edinburgo "%c00219"
22' [1 - 0] Barry Robson
37' [1 - 1] Christophe Berra
70' [2 - 1] Barry Robson (iš 11 m. baudinio)
84' [3 - 1] Noel Hunt
88' [4 - 1] Barry Robson (iš 11 m. baudinio)

70' iš aikštės pašalintas Marius Žaliūkas ("Hearts")
87' iš aikštės pašalintas Lee Wallace ("Hearts")
90' iš aikštės pašalintas Michael Stewart ("Hearts")

Šiame mače rungtyniavo keturi lietuviai - puolėjas Andrius Velička žaidė visą mačą, gynėjas Marius Žaliūkas - iki 70 minutės, vietoje Sauliaus Mikoliūno 81 minutę pasirodė Michalis Pospisilas, o 34 minutę, pakeitęs Andrew Driverį, pirmą kartą ant žaliosios vejos nuo 2006 metų lapkričio mėnesio vilkėdamas "Hearts" marškinėlius pasirodė traumų kamuotas Deividas Česnauskis.

22 minutę iš 10 metrų pirmąjį įvartį pelnė šeimininkų ekipos kapitonas Barry Robsonas, tačiau prieš didžiąją pertrauką "Hearts" išlygino rezultatą - po M.Stewarto pakelto kampinio kamuolį galva pamušė M.Žaliūkas, o slysdamas į vartus jį nukreipė Christophe`as Berra.

Tačiau reikalai Edinburgo vienuolikei smarkiai susikomplikavo 69 minutę - nepavojingo epizodo metu M.Žaliūkas trenkė alkūne Lee Wilkie ir teisėjas kiek netikėtai skyrė 11 metrų baudinį, nors kamuolio tą akimirką net nebuvo baudos aikštelėje. Standartinę situaciją realizavo vėl tas pats B.Robsonas - 2:1 "Dundee" priekyje.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo mirtinas smūgis "Hearts" klubui. 82-ąją minutę trečią vinį į svečių karstą smūgiu galva įkalė Noelis Huntas, o 87 minutę, teisėjui už tyčinę pražangą baudos aikštelėje skyrus raudoną kortelę Lee Wallace`ui, antrą 11 metrų baudinį realizavo ir vadinamąjį `hattrick`ą` užsidirbo B.Robsonas.

Negana to, jau per teisėjo pridėtą laiką aikštę turėjo palikti dar vienas "Hearts" futbolininkas - iš aikštės buvo pašalintas M.Stewartas.

Visi trečiadienio rezultatai:

"Aberdeen" 1 - 0 "Inverness"
83' [1 - 0] Barry Nicholson

"Kilmarnock" 0 - 1 "Falkirk"
11' [0 - 1] Carl Finnigan

90' iš aikštės pašalinti Tim Krul ("Falkirk") ir Frazer Wright ("Kilmarnock")