Aštuonių įvarčių dramoje – „Newcastle“ ir „Luton“ lygiosios © AP nuotr.

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko tikra įvarčių fiesta mače tarp „Newcastle United“ ir „Luton Town“. Susitikimas baigėsi lygiosiomis – 4:4.

„Newcastle“ į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę po Seano Longstaffo įvarčio. Rezultatą 21-ąją minutę išlygino Gabrielis Osho.

S. Longstaffas 23-ąją minutę antrą kartą išvedė „šarkas“ į priekį, bet pirmojo kėlinio pabaigoje Rossas Barkley vėl atstatė lygybę.

Antrasis kėlinys tiesiog fantastiškai prasidėjo „Luton“ ekipai, kuri po Carltono Morriso ir Elijaho Adebayo pirmavo 4:2.

67-ąją minutę Kieranas Trippieras sušvelnino „Newcastle“ atsilikimą, o dar po šešių minučių rezultatą išlygino Harvey Barnesas.

Per likusį laiką progų išplėšti pergalę turėjo abi komandos, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

„Brighton“ 4:1 „Crystal Palace“

„Burnley“ 2:2 „Fulham“