Atajičius suvarpė "Lietavos" gynybą

Ketveriose „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse įvarčio nepraleidusi bei naujo dirbtinės dangos stadiono atidarymą atšventusi Jonavos „Lietava“ buvo sutriuškinta.

26-ajame čempionato ture Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, vedami „hetriką“ įmušusio Bahrudino Atajičiaus, išvykoje net 4:0 (0:0) sutriuškino penktoje vietoje žengiantį Jonavos klubą.

Svečiai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir dažniausiai atakuodavo kairiuoju kraštu, kuriame rungtyniavo brazilas Elivelto. Visgi jonaviečiai taip pat perkeldavo veiksmą į varžovų aikštės pusę ir kėlė keletą kampinių.

Kėliniui artėjant link vidurio, „Žalgirio“ kamuolio kontrolė dar labiau išaugo, tad nieko keisto, jog gynėjų linija ir vartininkas Dmitrijus Babenka turėjo vis dažniau įsitraukti į žaidimą ir gelbėti komandą nuo pirmo įvarčio.

Mantas Kuklys iš toli smūgiavo tiesiai į legionierių iš Ukrainos, o dar po kelių minučių vartų sargas buvo priverstas nukreipti virš vartų kamuolį, kurį galva mušė Andrija Kaludžerovičius. Netrukus tas pats serbas netiksliai smūgiavo greitos atakos metu.

Prieš pertrauką žalgiriečiai surengė dar vieną išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs B. Atajičius smūgiavo tiesiai į vartininką.

Visgi devynis kėlinius nė vieno įvarčio nepraleidusi „Lietavos“ gynyba antroje susitikimo dalyje buvo priversta kapituliuoti. 49-ąją minutę Saulius Mikoliūnas baudos aikštelėje suklaidino Luką Miščiuką ir kaire koja puikiai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

„Lietava“ metė į priekį gausesnes pajėgas, aikštėje pasirodė puolėjas Rokas Krušnauskas, tačiau tai apčiuopiamų dividendų neatnešė. „Žalgiris“ pasinaudojo šeimininkų suteiktomis erdvėmis, o antrame kėlinyje išaušo tikra B. Atajičiaus šlovės valanda – žalgirietis vos per 22 minutes įformino „hetriką“.

56-ąją, 66-ąją bei 78-ąją minutę futbolininkas pasinaudojo puikiais komandų draugų perdavimais ir labiausiai prisidėjo prie „Lietavos“ sutriuškinimo. Maža to, B. Atajičius kartą sudrebino vartų konstrukciją.

Su pralaimėjimu susitaikęs Robertas Poškus suteikė progą debiutuoti „SMScredit.lt A lygoje“ 17-mečiui Gyčiui Vasyliui. „Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę iš eilės ir atstatė persvarą nuo „Trakų“ iki aštuonių taškų.