„Atalanta“ grįžta į Čempionų lygą © /IPA/SIPA nuotr.

„Atalanta“ po dviejų sezonų pertraukos sugrįš į Čempionų lygą.

Svečiuose 2:0 „Lecce“ įveikę Gian Piero Gasperini auklėtiniai užsitikrino dalyvavimą kito sezono Čempionų lygoje.

Jeigu „Atalanta“ laimės Europos lygą bei bus užėmę 5 vietą Italijoje, tuomet Čempionų lygoje bus net šeši Italijos klubai. Tokiu atveju minimalų šansą dar turėtų „AS Roma“ arba „Lazio“.

Europos lygos finale Bergamo ekipa žais su Lėverkuzeno „Bayer“.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...