„Atalanta“ po dviejų sezonų pertraukos sugrįš į Čempionų lygą.
Svečiuose 2:0 „Lecce“ įveikę Gian Piero Gasperini auklėtiniai užsitikrino dalyvavimą kito sezono Čempionų lygoje.
Jeigu „Atalanta“ laimės Europos lygą bei bus užėmę 5 vietą Italijoje, tuomet Čempionų lygoje bus net šeši Italijos klubai. Tokiu atveju minimalų šansą dar turėtų „AS Roma“ arba „Lazio“.
Europos lygos finale Bergamo ekipa žais su Lėverkuzeno „Bayer“.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą