„Atalanta“ ir „Inter“ ekipų mūšis baigėsi lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusios rungtynės tarp „Atalanta“ ir „Inter“ baigėsi rezultatu 0:0.

Pirmame kėlinyje keletą puikių progų pasižymėti turėjo „Inter” komandos futbolininkai. Vis gi, Alexis Sanchezo smūgį įspūdingai atrėmė „Atalanta” komandos vartininkas Juan Musso, o dar vieną itin puikią progą pasižymėti iššvaistė šalia vartų kamuolį pasiuntęs Edinas Džeko.

Antrame kėlinyje „Atalanta” susikūrė ir savųjų progų. Vis gi, savo komandos nenuvylė ir puikiai žaidęs „Inter” vartininkas Samiras Handanovicius.

Po šių rungtynių Simone Inzaghi auklėtiniai vis dar išlieka pirmoje pirmenybių pozicijoje, tačiau juos nuo antroje vietoje esančio „Milan” skiria vos du taškai. Tuo tarpu, „Atalanta” futbolininkai rikiuojasi ketvirti.