„Atalanta“ netikėtai namuose nusileido „Cagliari“ ekipai © JumpStory nuotr.

Bergamo „Atalanta“ turėjo šansą šią sekmadienio popietę priartėti prie lyderiaujančių komandų „Serie A“ pirmenybėse, tačiau šiuo šansu nepasinaudojo.

Vietoj to, vakare „Juventus“ galės aplenkti Gian Piero Gasperini auklėtinius turnyrinėje lentelėje, kadangi „Atalanta“ namuose netikėtai 1:2 nusileido „Cagliari“ komandai.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo, o antrąjį „Cagliari“ futbolininkai pradėjo pasižymėdami – tikslus buvo Gastonas Pereiro. Negana to, už dviejų minučių raudoną kortelę prieš save išvydo šeimininkų komandos vartininkas, Juanas Musso už paskutinės vilties pražangą.

64-ąją minutę Bergamo komandai pavyko išlyginti rezultatą, dėka gynėjo Jose Luiso Palomino įvarčio, tačiau 68-ąją minutę dar viena įvartį pelnė G. Pereiro ir išplėšė „Cagliari“ komandai pergalę.

Po šios pergalės „Cagliari“ pakilo iš apatinio pirmenybių trejeto į saugią zoną.