„Atalanta“ per pridėtą laiką išleido pergalę prieš „Juventus“ ekipą © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą, itin svarbiose rungtynėse kovoje dėl top 4, „Atalanta“ ir Juventus“ ekipos išsiskyrė taikiai – 1:1.

Pirmąjame kėlinyje kiek pavojingesnes progas kūrė „Juves“ futbolininkai. Rungtynių pradžioje Dusano Vlahoviciaus bandymą įspūdingai atrėmė „Atalantos“ vartininkas Marco Sportiello, o po kelių akimirkų pavojingi Paulo Dybalos ir Westono McKennie bandymai skriejo šalia virpsto.

Antro kėlinio pradžioje, abiejų komandų vartininkai sužaidė užtikrintai ir po kartą gelbėjo savo komandą. Su „Atalantos“ saugo Marteno de Roono smūgiu iš baudos aikštelės prieigų susitvarkė Wojciech Szczesny, o dar vieną pavojingą Dusano Vlahoviciaus bandymą atrėmė fantastiškai sužaidęs Marco Sportiello.

„Atalanta“ sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį šiose rungtynėse, o tai jie padarė įspūdingu stiliumi. 76 minutę Remo Freuleris įžaidė baudos smūgį Ruslanui Malinovskiui ir pastarasis iš pasakišku šūviu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą, nepalikdamas jokių šansų oponentų vartininkui.

Tačiau, skaičiuojant paskutines rungtynių sekundes, „Juve“ pelnė išlyginamąjį įvartį. 90+2 minutę po kampinio, smūgiu galva pasižymėjo Danilo.

Po šio mačo, Allegri auklėtiniai išlieką ketvirtoje pirmenybių pozicijoje, dviem taškais lenkdami penktoje vietoje esančius „Atalantos“ futbolininku. Bergamo ekipos futbolininkai turi vienas rungtynes atsargoje, palyginus su savo pagrindiniais varžovais.