"Ateities" septynmečiai - Kalėdinio turnyro Kėdainiuose nugalėtojai

Kėdainiuose vykusiame „Kalėdos 2015" septynmečių vaikų gimimo turnyre „Ateitis" iškovojo keturias pergales, vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis bei tapo šešių komandų turnyro nugalėtoja.

Turnyro starte jaunieji ateičiukai po įtemptos kovos 2:1 nugalėjo kitą sostinės klubą „Žaibas", po to 2:2 sužaidė su šeimininkais Kėdainių „Nevėžio" jaunaisiais futbolininkais bei tris kartus laimėjo įtikinamai: vienodu rezultatu 6:0 - prieš Kauno „Olimpą" ir Gardino „Neman" klubą bei 8:0 prieš Vilniaus „Žalgirietį".

„Pagrindinis turnyro tikslas buvo duoti pažaisti visiems vaikams. Rezultatas buvo antraeilis dalykas. Nors neneigsiu - laimėjus nuotaikos visų buvo dar geresnės. Didžiuojuosi savo vaikais", - po turnyro kalbėjo treneris Olegas Kricun.

Mažuosius apdovanojo turnyre apsilankęs Kalėdų senelis, kuris apdovanojo ir geriausiu „Ateities" žaidėju išrinktą Gerardą Vižinį.