Atkakliose rungtynėse Graikija palaužė Nigeriją © Eurofootball.lt
B grupės rungtynėse Graikijos rinktinė rezultatu 2-1 įveikė Nigerijos futbolininkus ir išsaugojo šansus prasibrauti į atrintamąsias varžybas.

Susitikimo pradžia nežadėjo nieko blogo nigeriečiams, kurie į priekį įsiveržė jau 16 minutę - po Kalu Uche atlikto baudos smūgio kamuolys praskriejo virš žaidėjų galvų ir nusileido Alexandro Tzorvo ginamų vartų tinkle.

Mačo eiga apsivertė aukštyn kojom 33 minutę, kuomet afrikiečio kvailumo ir Vasilijaus Torosidžio vaidybos dėka iš aikštės už nesportišką elgesį buvo pašalintas saugas Sanis Kaita.

Kiekybinę persvarą įgiję graikai perėmė iniciatyvą ir netrukus išlygino rezultatą. Tiesa, be sėkmės šįkart vėl nebuvo apsieita, nes po Dimitrijaus Salpingidžio smūgio kamuolys prieš kirsdamas vartų liniją pataikė į Lukmano Harunos kulną.

58 minutę už galvos turėjo griebtis šimtaprocentinės progos neišnaudojęs Theofanis Gekas, tačiau dar geresnės progos jau po minutės sekusios kontratakos metu neišnaudojo į vartininką smūgiavęs Aiyegbeni Yakubu ir į tuščius vartus nepataikęs Chinedu Obasi.

Visas rungtynes patikimai žaidęs pagrindinis Nigerijos rinktinės vartų sargas Vincentas Enyeama nedovanotinai suklydo 71 minutę, kuomet po stipraus Alexandro Tziolio smūgio iš toli kamuolį atmušė prieš save, o laiku ir vietoje atsidūręs Torosidis pelnė pergalingą įvartį.

Po šių rungtynių paaiškėjo, kad Argentina praktiškai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, o dėl antrojo kelialapio kovos likusios trys rinktinės.

Graikija 2 - 1 Nigerija

16' [0 - 1] Kalu Uche
44' [1 - 1] Dimitrios Salpingidis
71' [2 - 1] Vasilios Torosidis

33' iš aikštės pašalintas Sani Kaita (Nigerija)