Atkakliose rungtynėse olandai palaužė danus © Eurofootball.lt
Pirmadienį Olandijos nacionalinė rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 2-0 įveikė Danijos futbolininkus ir įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė nedrąsiai, daugiau dėmesio skirdamas varžovų silpnųjų pusių žvalgybai. Danai sugebėjo surengti keletą pavojingesnių išpuolių, kurių smaigalyje atsidurdavo po traumos atsigavęs puolėjas Nicklasas Bendtneris.

Žaidėjams sugrįžus į aikštę po didžiosios pertraukos, 46 minutę, įvartį į savus vartus įsimušė danas Simonas Poulsenas. Gynėjui nepasisekė, mat kamuolys prieš atsidurdamas vartų tinkle pataikė į Danielio Aggerio nugarą.

Įtampai nuslūgus Berto van Marwijko auklėtiniai vis dažniau pradėjo lankytis oponentų baudos aikštelėje - geros progos neišnaudojo vienas prieš vartininką iššokęs Robinas van Persie, skersinį tolimu smūgiu sudrebino Wesley Sneijderis.

Vis dėlto susitikimo pabaigoje olandai padvigubino rezultatą, kuomet po keitimo aktyviai į žaidimą įsijungęs krašto saugas Armandas Ella pataikė į virpstą, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo ir vartininką Thomasą Sorenseną nuginklavo "Liverpool" klubo puolėjas Dirkas Kuytas.

Olandija 2 - 0 Danija
46' [1 - 0] Simon Poulsen (į savus vartus)
85' [2 - 0] Dirk Kuyt