"Atlantas" ir "Šiauliai" išsiskyrė taikiai © Eurofootball.lt
Principinė Lietuvos čempionato 33-ojo turo dvikova dėl septintosios vietos tarp Klaipėdos "Atlanto" ir "Šiaulių" klubų baigėsi taikiai be įvarčių. Komandos ir toliau išlieka turėdamos tokį patį taškų skaičių.

Klaipėdos "Žalgirio" stadionas, 165 žiūrovai
Teisėjas - Algimantas Kontvainas
Klaipėdos "%c00124" 0 - 0 Šiaulių "%c00222"

"Atlantas": A.Lekevičius; Ramonas, Gnedojus, Nesterenko, Šarūnas; Navikas, Henrique, Gudelj, Petreikis (60' Surblys); Aničič (75' Žvingilas), Torres

"Šiauliai": Lukovičs; Kirchners, Lunskis, Juodeikis, D.Arlauskis; Šilėnas, Kuklys (46' Pšelenskis), A.Garuckas (82' Tsiganenko), Butavičius (48' M. Lukoševičius); Raskov, Viktoravičius

Mačas prasidėjo pakankamai ramiu žaidimu. Tiek viena, tiek kita ekipa atsargiai atakavo, bijojo pirma praleisti įvartį. Pagrinde vyravo vidurio aikštės žaidimas, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje vaizdas apsivertė ir "Atlantas" gausiomis pajėgomis spaudė savo varžovus.

40 minutę iš baudos smūgio galingai kamuolį į "Šiaulių" vartus smūgiavo legionierius iš Brazilijos Jonatanas Torresas, tačiau šį smūgį atrėme svečių vartininkas Ingusas Lukovičius.

Rimtesnių išpuolių pirmoje mačo dalyje nebuvo, pirmosios 45 minutės baigėsi taikiai 0-0.

Antrąjį kėlinį kur kas galingiau pradėjo uostamiesčio futbolininkai. Jie rengė vieną ataką po kitos prie Šiaulių komandos vartų, tačiau juos vis gelbėdavo arba gynėjai, arba vartininkas.

Klaipėdiečiai tarp 65 ir 75 minučių turėjo bent tris realias progas pelnyti įvarčiui, tačiau tuo nepasinaudojo. Dažnai išbėgdami du prieš du "Atlanto" futbolininkai nesistengdavo sužaisti komandiškai, o bandydavo varžovų gynybą sudraskyti individualiais veiksmais, tačiau tai nieko gero neatnešė. Dažniausiai kamuolys net nepasiekdavo vartų stačiakampio.

Antroje antrojo kėlinio dalyje komandų žaidimas išsilygino. "Šiauliai" taip pat atsakydavo kontratakomis. Tačiau klaipėdiečių vartų sargas Arnas Lekevičius be didesnio vargo susidorodavo su varžovų atakomis.

82 minutę buvo skirtas baudos smūgis į aikštės šeimininkų vartus. Prie kamuolio stojo Vaidas Šilėnas, kuris bandydamas atlikti perdavimą komandos draugams pataikė į "Atlanto" vartų skersinį. Taip buvo bene pavojingiausia "Šiaulių" ataka antroje žaidimo pusėje.

Pačioje mačo pabaigoje "Atlantas" metė visas pajėgas į puolimą ir taip bandė išplėšti pergalę.

Per tris pridėtas teisėjo papildomas minutes klaipėdiečiai dar sukūrė keletą pavojingų progų. 92 minutę visiškai laisvas iš maždaug 16 metrų galingai smūgiavo Povilas Šarūnas, tačiau kamuolys praskriejo greta virpsto.

Po šio mačo "Atlantas" išlieka 7-oje turnyrinės lentelės vietoje su 33 taškais, o "Šiauliai" surinkę tiek pat užima 8-ą poziciją.