"Atlantas" ir toliau nemažina apsukų - namuose sutriuškintas "Tauras" © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos Lietuvos „SMScredit.lt A lygos“ 14-ojo turo rungtynės.

Pirmą kartą Klaipėdos stadione šį sezoną žaidę „Atlanto“ futbolininkai namuose susitiko su autsaideriu Tauragės „Tauru“. Triuškinančią pergalę rezultatu 4-0 iškovojo šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai. 33-ąją minutę „Tauro“ vartininką nuginklavo Žilvinas Kymantas, o dar po 4 minučių rezultatą padvigubino Donatas Navikas.

Antrajame kėlinyje Klaipėdos komanda neketino sustoti ir toliau džiugino sirgalius įvarčiais. Vos prasidėjus antrajam kėliniui trečiąjį įvartį pelnė jaunasis Donatas Kazlauskas

Galutinį tašką šiame susitikime 73-ąją minutę padėjo „Atlanto“ futbolininkai, kuomet po puikios atakos pasižymėjo Evaldas Razulis.

Po laimėtų rungtynių uostamiesčio ekipa su antroje vietoje esančiu Panevėžio „Ekranu“ turi po lygiai taškų (28 taškus). Pirmenybėse pirmauja Vilniaus „Žalgiris“ (29 taškai)

Kitame susitikime Gargždų „Bangos“ ir Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai išsiskyrė taikiai, 0-0.

„Atlantas“ 4 – 0 „Tauras“
33‘ [1 – 0] Ž.Kymantas
37‘ [2 – 0] D.Navikas
47‘ [3 – 0] D.Kazlauskas
73‘ [4 – 0] E.Razulis

„Banga“ 0 – 0 „Kruoja“