"Atlantas" nukovė pajėgią Latvijos komandą

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, rengdamiesi naujajam sezonui, žaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Lietuvos klubas Latvijos sostinėje 2:0 įveikė „Rigos“ vienuolikę.

Įvarčius pasiekė naujokai – 52 min. pasižymėjo Edvinas Baniulis, 90-ąją – Deividas Lukošius.

Nuo pirmųjų minučių vartus (iki 60-osios min.) vartus gynė Pavelas Doroševas, gynėjų grandį sudarė Michailas Kaliadka, Ivanas Pecha, Lukas Artimavičius ir Gintis Freimanis, saugų – Donatas Kazlauskas, Gerardas Žukauskas, Tadas Labukas ir Vice Kendešas. Puolėjai du – E.Baniulis ir Domantas Šimkus („po puolėju“).

Dirbtinės dangos aikštyne lauke vykusių rungtynių pirmajame kėlinyje šeimininkai – Latvijos pirmenybių bronzos medalininkai buvo sukūrę keletą vadinamųjų „pusprogių“, tačiau klaipėdiečių vartai išliko sausi. Per pertrauką arba antrajame kėlinyje buvo pakeisti visi startinio vienuoliktuko žaidėjai. Rungtyniavo būrelis jaunųjų „Atlanto“ auklėtinių, taip pat naujokai ir peržiūroje esantys futbolininkai.

„Aikštė – gera, oras – nuostabus, komanda kovojo gerai, žaidėjai buvo „užsivedę“, – varžybomis Latvijoje pasidžiaugė vyriausiasis treneris Algimantas Briaunys. – Po pertraukos aikštėje akivaizdžiai dominavome – jaunasis vartininkas Mantas Bertašius neturėjo darbo.“

Pirmąjį kontrolinį mūšį klaipėdiečiai Marijampolėje pralaimėjo lenkų „Wigry“ ekipai 1:3.