"Atlantas" vos neįveikė V.Ivanausko klubo (VIDEO)

A lygos pertrauką Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai išnaudojo sužaisdami kontrolines rungtynes Baltarusijoje.

Trečiadienį klaipėdiečiai susitiko su kaimyninės šalies klubu Bresto „Dinamo“ bei sužaidė lygiosiomis 1:1.

Praėjus dviem trečdaliams Baltarusijos pirmenybių, „Dinamo“ klubas 16 komandų turnyre užima 8 vietą. Prieš kelias savaites šio kubo sporto direktoriumi tapo Valdas Ivanauskas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai. 9 minutę už vartininko pražangą prieš Dmitrijų Mazalevskį į šeimininkų vartus buvo skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo pats D. Mazalevskis. Vis tik jau 23 minutę Bresto ekipa rezultatą išlygino - tą tolimu smūgiu padarė „Dinamo“ legionierius iš Argentinos Leandro Torresas.

Atlanto komanda pasirodymą A lygoje pratęs rugsėjo 13 dieną svarbiomis rungtynėmis namie prieš Utenos „Utenį“.