"Atlanto" ir "Spartak" akistatoje – nulinės lygiosios

Antrojoje priešsezoninėje stovykloje Kipre artėjančiam A lygos čempionatui besiruošiantis Klaipėdos „Atlantas“ draugiškose rungtynėse susitiko su daugkartinio Rusijos futbolo čempionato nugalėtojo Maskvos „Spartak“ rezervine komanda. Mačas baigėsi be įvarčių – 0:0.

Šioje dvikovoje vyr. treneris Konstantinas Sarsanija daugiau laiko suteikė žaidėjams, rungtyniavusiems mažai arba išvis nepasirodžiusiems aikštėje draugiškose rungtynėse trečiadienį.

Nuo pirmųjų minučių uostamiesčio klubas pabandė žaisti kietą ir kovingą futbolą, tačiau sukurti pavojingų momentų nesisekė. Tuo tarpu sužaidus vos penkias minutes į „Atlanto“ vartus krito įvartis, tiksliai smūgiavus Nikitai Kiseliovui. Lietuvos komandos laimei, arbitras jo neįskaitė, užfiksavęs taisyklių pažeidimą.

Kėlinio viduryje klaipėdiečius lydėjo sėkmė, kai prieš vartininką iššokęs Vladlenas Babajevas pabandė perkelti kamuolį, bet į vartus nepataikė.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, atkakli kova vyko kiekviename aikštės centimetre, progų abi ekipos sukūrė mažai.

„Atlantas“ neišnaudojo puikios progos išsiveržti į priekį, kai į vartus mušė peržiūroje dalyvaujantis legionierius iš Prancūzijos Abdoulas Karimas Sylla, tačiau Rusijos komandą išgelbėjo puikią reakciją pademonstravęs Jurijus Ščerbakovas.

Galimybę pasižymėti turėjo ir Domantas Šimkus, bet jo smūgį maždaug nuo 11 m. maskviečių vartininkas taip pat sugebėjo atremti.

Pačioje mačo pabaigoje išplėšti pergalę galėjo „Spartak“ ekipa, bet jų puolėjo Artiomo Lialiuškino smūgį kone nuo vartų linijos atmušė laiku vartininkui į pagalbą suskubę „Atlanto“ gynėjai.

„Atlanto“ starto sudėtis: R.Bogužas, R.Baravykas, J.Raziūnas, E.Juška, V.Gašpuitis, S.Rakauskas, O.Dmitrijevas, D.Šimkus, M.Maksimovas, M.Papšys, A.K.Sylla.

Paskutines draugiškas rungtynes Kipre „Atlantas“ žais jau rytoj. Klaipėdiečių varžovu bus Jerevano „Pyunik“ (Armėnija).