Bojana s Prašnikaras liko be darbo, nes Slovėnijos futbolo asociacija jį atleido iš nacionalinės rinktinės trenerio pareigų.

Slovėnija jau nesugeba iškovoti pergalių septynias rungtynes iš eilės - paskutinius tris draugiškus mačus jie pralaimėjo prieš Lenkiją, Latviją, bei Šveicariją. Dėl Prašnikaro darbo jau buvo abejojama kai Slovėnija pralaimėjo Kroatijai rungtynes dėl patekimo į Euro-2004, ir po nesekmių draugiškose rungtynėse rinktinės vadovybei atrodo trūko kantrybė.

51 metų Prašnikaras jau trečią kartą treniravo savo šalies rinktinę. 1991 m. jis buvo pirmasis treneris, 1993 m. buvo pakeistas ir trumpam gryžo po penkių metų. Bet tada atėjo Srečko Katanecas, kuris nuvedė Slovėniją į Euro-2000 ir 2002-ųjų metų Pasaulio Čempionatą. Pastarasis turnyras Katanecui buvo nesėkmingas ir jis pasitraukė iš savo pareigų užleisdamas vietą Prašnikarui. Dabar šis treneris jau atleistas, o kas jį pakeis paaiškės asociacijos susirinkime gegužės 24-ąją.

Slovėnija šiemet rudenį pradės 2006 m. Pasaulio Čempionato atrankos ciklą, kuriame yra 5 grupėje kartu su Italija, Norvegija, Škotija, Baltarusija bei Moldova.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos