"Atletico" baigė pasirodymą Karaliaus taurėje, "Barca" - pusfinalyje (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijoje įvyko dvejos atsakomosios Karaliaus taurės ketvirtfinalio rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione užfiksuota sensacija. Madrido "Atletico" futbolininkai namuose nusileido Vigo "Celta" ekipai ir pasitraukė iš kovos dėl "Copa del Rey" taurės.

Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi nuliniu rezultatu, todėl "Celta" rezultatu 2-3 žengė į pusfinalį. 22-ąją minutę svečiai įsiveržė į priekį, bet po kelių akimirkų Antoine'as Griezmannas sugrąžino intrigą šiame susitikime.

Antrajame kėlinyje varžovai buvo dar pavojingesni ir 64-ąją minutę jau pirmavo rezultatu 1-3. 81-ąją minutę Angelis Correa pelnė dar vieną įvartį "Rojiblancos" komandai, tačiau jis išgelbėti nuo iškritimo jau nebegalėjo.

Kitose rungtynėse taip pat netrūko intrigos. "Camp Nou" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "Barcelona" ir Bilbao "Athletic". Sėkminga svečių mačo pradžia negarantavo kelialapio į pusfinalį, kurį bendru rezultatu 5-2 iškovojo katalonai.

12-ąją minutę Inaki Williamsas pelnė pirmąjį susitikimo įvartį, kuris galėjo nulemti baskų patekimą į kitą etapą. Vis dėlto, šeimininkai į antrą kėlinį žengė nusiteikę kovingiau ir 53-ąją minutę "Athletic" situaciją apsunkino Luisas Suarezas, pasižymėjęs po Lionelio Messi perdavimo.

Baskai nieko rimtesnio parodyti nebesugebėjo, o rungtynių pabaigoje tikslūs Gerardo Pique ir Neymaro šūviai į svečių vartus garantavo pergalę rezultatu 3-1.

"Atletico Madrid" 2 - 3 "Celta"
(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 2-3)
22' [0 - 1] P. Hernandez
29' [1 - 1] A. Griezmann
56' [1 - 2] J. Guidetti
64' [1 - 3] P. Hernandez
81' [2 - 3] A. Correa

"Barcelona" 3 - 1 "Athletic Bilbao"
(Pirmas mačas: 2-1, galutinis rezultatas: 5-2)
12' [0 - 1] I. Williams
53' [1 - 1] L. Suarez
82' [2 - 1] G. Pique
90' [3 - 1] Neymar