"Atletico" gynėjas atsidūrė areštinėje

Madrido "Atletico" gynėjas Lucas Hernandezas prisivirė košės.

20-metis prancūzas sulaukė kaltinimų praėjusią naktį taip sumušęs savo draugę, jog ši net atsidūrė ligoninėje.

Praeityje savo šalies jaunimo rinktinėje žaidęs futbolininkas buvo patupdytas į Madrido areštinę ir jo laukia teismas.

"Atletico" ekipa kol kas oficialaus pranešimo nepateikė.

Šį sezoną L.Hernandezas Ispanijos sostinės komandos gretose sužaidė 11 rungtynių ir įvarčiais nepasižymėjo.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...