"Atletico" ir "Chelsea" susitarė dėl D. Costa išpirkos sumos

„As.com“ skelbia, kad Madrido „Atletico“ ir Londono „Chelsea“ ekipos susitarė dėl Diego Costa išpirkos sumos.

Futbolininkas vos pasibaigus sezonui žinojo, kad Antonio Conte jo nenori savo komandoje, o tada paaiškėjo, kad ispanas nori grįžti į „Atletico“ ekipą. Kaip skelbiama, D. Costa kelsis į Ispaniją už 45 mln. eurų. Taip pat 10 mln. eurų Anglijos čempionams gali būti sumokėta įvairiomis premijomis.

Tiesa, puolėjas tikrai negalės žaisti iki sausio 1d., nes iki tada „Atletico“ turi galiojantį draudimą registruoti naujus žaidėjus. Tokią nuobaudą ekipai skyrė FIFA.

Tuo tarpu D. Costa su „Chelsea“ ekipa nesiruošė sezonui ir nedalyvauja jokioje Londono ekipos veikloje.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...