Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse iškovojo dar vieną pergalę.
Diego Simeone auklėtiniai namuose 2:1 palaužė Bilbao „Athletic“ vienuolikę ir sugrįžo į pergalių kelią.
Pirmieji į priekį 21-ąją minutę išsiveržė svečiai po I. Muniaino įvarčio.
Rezultatą antrąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę išlygino M. Llorente.
Šeimininkus į priekį išvedė L. Suarezas, kuris 51-ąją minutę tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą