„Atletico“ išvargo pergalę išvykoje © Reuters nuotr.

Madrido „Atletico“ komanda „Mestalla“ stadione iškovojo darbinę pergalę – 1:0 palaužė „Valencia“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo itin chaotiškas.

25-ąją minutę fantastišku smūgiu pasižymėjo Yunusas Musah, tačiau įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros. Kaip vėliau paaiškėjo, rungtynių teisėjas ištaisė savo klaidą, pirmąsyk nepastebėjęs taisyklių pažeidimo prieš Joao Felixą.

41-ąją minutę buvo atšaukta ir raudona kortelė, kurią prieš save buvo išvydęs Thierry Correia.

Po kelių minučių puikią progą turėjo Alvaro Morata, tačiau jis buvo netikslus.

66-ąją minutę pasižymėjo „Atletico“. Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Antoine'as Griezmannas, kurio smūgiuotas kamuolys po rikošeto atsidūrė „Valencia“ vartų tinkle.

Rungtynių pabaigoje Madrido komanda turėjo šansų rezultatą padvigubinti, tačiau to padaryti nesugebėjo ir intriga laikėsi iki pat rungtynių galo.

Diego Simeone atsitiesė po praeitą savaitgalį patirto pralaimėjimo, o „Valencia“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės.