„Atletico“  namuose palaužė Vigo „Celta“ ekipą © ZUMAPRESS.com nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Madrido „Atletico“ klubas namuose, rezultatu 1:0, įveikė Vigo „Celta“.

Vienintelį rungtynių įvartį 84-ąją minutę pelnė saugas iš Argentinos Rodrigo de Paulis.

Po pergalės „matrasai“ 8 taškais atsiplėšė nuo Bilbao „Athletic“ ekipos, likus 3 turams iki sezono pabaigos.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...