„Atletico“ nepalaužė valandą dešimtyje žaidusios „Espanyol“ ekipos © REUTERS nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Barselonos „Espanyol“ vienuolike.

Svečiai nuo 28 minutės turėjo žaisti mažumoje. Leandro Cabrera atliko paskutinės vilties pražangą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Tačiau, „matrasiniams“ sunkiai sekėsi regzti pavojingas atakas tolimesnėje rungtynių eigoje, o 62 minutę Diego Simeone auklėtiniai paragavo „šalto dušo“. Po perdavimo iš krašto Joselu galva numetė kamuolį Sergi Darderui ir pastarasis išvedė „Espanyol“ futbolininkus į priekį.

Madrido „Atletico“ sugebėjo išlyginti rezultatą 78 minutę. Po Thomaso Lemaro perdavimo Joao Felixas puikiai susitvarkė su kamuoliu ir užtikrintu smūgiu nuginklavo oponentų. Vis gi, šio įvarčio šeimininkams neužteko norint užsikabinti už pergalės ir mačas baigėsi lygiosiomis.

Šiuo metu, „Atletico“ bent kolkas rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Espanyol“ lieka šešiolikti.