"Atletico" nusileido absoliučiam lygos autsaideriui (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijos čempionate vyko penkerios 32 turo rungtynės.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido "Atletico" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 nusileidę absoliučiam lygos autsaideriui, "Xerez" klubui.

Svečiai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 9 minutę vartininką Davidą de Geą smūgiu galva nuginklavo puolėjas Mario Bermejo.

"Xerez" ekipa susikurtą pranašumą išlaikė neilgai, mat už 3 minučių rezultatą išlygino Urugvajaus nacionalinės rinktinės narys Diego Forlanas

Vis tik 72 minutę svečiai sugebėjo dar kartą įgyti persvarą, kurio "matracams" panaikinti nepavyko - po Fabiano Orellana perdavimo pasižymėjo Emiliano Danielis Armenterosas.

Naktį pasibaigusioje dvikovoje tarp "Barcelona" ir "Deportivo" klubų pergalę rezultatu 3-0 šventė aikštės šeimininkai.

Madrido "Atletico" 1 - 2 "Xerez"
9' [0 - 1] Mario Bermejo
12' [1 - 1] Diego Forlan
72' [1 - 2] Emiliano Daniel Armenteros

Įvarčiai:

Pamplonos "Osasuna" 2 - 2 "Malaga"
11' [1 - 0] Walter Pandiani
32' [1 - 1] Felipe Caicedo
48' [2 - 1] Walter Pandiani
75' [2 - 2] Nabil Baha

90' iš aikštės pašalintas Ivan Gonzalez Lopez ("Malaga")
90' iš aikštės pašalintas Fernandez Sergio ("Osasuna")

Santandero "Racing" 3 - 1 Barselonos "Espanyol"
32' [0 - 1] Ivan Alonso
36' [1 - 1] Mohammed Tchite (iš 11 m. baudinio)
50' [2 - 1] Mohammed Tchite
90' [3 - 1] Manuel Arana

46' iš aikštės pašalintas Idriss Carlos Kameni ("Espanyol")

"Zaragoza" 1 - 1 "Mallorca"
13' [0 - 1] Ruben Gonzales Rocha
21' [1 - 1] Humberto Suazo

"Barcelona" 3 - 0 La Korunijos "Deportivo"
16' [1 - 0] Bojan Krkic
69' [2 - 0] Pedro Rodriguez
72' [3 - 0] Yaya Toure