"Atletico" nutraukė nesėkmių seriją ir palaužė "Las Palmas" vienuolikę (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 16-ojo turo rungtynės.

17 valandą 15 minučių Lietuvos laiku "Vicente Calderon" stadione susigrūmė Madrido "Atletico" prieš "Las Palmas". Šį sezoną šalies pirmenybėse vargstanti "Rojiblancos" ekipa pasiekė svarbią pergalę rezultatu 1-0.

Visą rungtynių laiką aikštėje virė atkakli kova. Pirmajame kėlinyje gerų progų pasižymėti turėjo ir svečiai iš Gran Kanarijos, tačiau įvartį pasiekė Diego Simeone auklėtiniai.

59-ąją minutę puikų smūgį atlikęs Saulis Niguezis nepaliko jokių vilčių "Las Palmas" vartininkui ir išvedė "Atletico" į priekį. Per likusį laiką "Las Palmas" dominavo, tačiau išlyginamojo įvarčio taip ir nepasiekė.

Po lygiųjų ir pralaimėjimo "Atletico" į savo sąskaitą įsirašė aštuntąją pergalę ir bent laikinam nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 9 taškų.

Dieną įvykusioje dvikovoje "Sporting Gijon" namuose turėjo pripažinti "Villarreal" ekipos pranašumą. "Submarinai" rezultatu 3-1 pranoko šeimininkus, o įvarčius nugalėtojams pelnė Jonathanas dos Santosas, Nicola Sansone ir Alexandre'as Pato.

Dar kitos rungtynėse baigėsi San Sebastiano "Real Sociedad" pergale prieš "Granada", o "Sevilla" dar pirmajame kėlinyje sutvarkė reikalus prieš "Malaga".

"Atletico" 1 - 0 "Las Palmas"
59' [1 - 0] S. Niguez

"Gijon" 1 - 3 "Villarreal"
12' [0 - 1] J. dos Santos
19' [0 - 2] M. Sansone
74' [0 - 3] A. Pato
89' [1 - 3] C. Carmona

"Granada" 0 - 2 "Real Sociedad"
56' [0 - 1] B. Jon
69' [0 - 2] Juanmi

"Sevilla" 4 - 1 "Malaga"
25' [1 - 0] L. Vietto
28' [2 - 0] L. Vietto
34' [3 - 0] W. Ben Yedder
35' [4 - 0] Vitolo
64' [4 - 1] S. Ramirez
61' A. Rami ("Sevilla") pašalintas iš aikštės