„Atletico“ palaužė „Cadiz“ ekipą © JumpStory nuotr.

Penktadienį pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse iškovojo Madrido „Atletico“ ekipa.

Šalies čempionai namuose rezultatu 2:1 palaužė „Cadiz“ futbolininkus.

Šeimininkus į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Joao Felixas, tačiau „Cadiz“ rezultatą išlygino paskutinėmis pirmojo kėlinio akimirkomis, kai pasižymėjo Alvaro Negredo.

Pergalę „Atletico“ ekipai padovanojo 68-ąją minutė pasižymėjęs Rodrigo De Paulas.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...