„Atletico“ pašiepė įveiktą „Barcelona“ ekipą © Reuters nuotr.

Madrido „Atletico“ nutarė pašiepti vakar Čempionų lygoje bendru rezultatu 3:2 įveiktą „Barcelona“ komandą.

Socialiniame tinkle Ispanijos sostinės klubas patalpino video, kuriame sumontuota kuriozinė situacija kaip liūtas virsta šunimi.

Čempionų lygos ketvirtfinalio seriją laimėję „Atletico“ žaidėjai į pusfinalį pateko po devynerių metų pertraukos.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...