„Atletico“ patyrė dar vieną pralaimėjimą © ZUMAPRESS com. nuotr.

Madrido „Atletico“ pateko į nedidelę duobelę. 

Diego Simeone auklėtiniai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. Šįkart juos pranoko „Sevilla“ klubas – 0:1.

Rungtynėse abi komandos kūrė nemažai progų, tačiau įvartis krito vos vienas. Sevilijos klubas laimėjo po 15-ąją minutę pelnyto Isaaco Romero įvarčio.

„Athletic“ gali susilyginti taškais su „Atletico“ ekipa. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...