„Atletico“ per pridėtą laiką pralaimėjo „Cadiz“ ekipai © AFP nuotr.

Madrido „Atletico“ nesugebėjo atsitiesti po nesėkmingų rungtynių savaitės viduryje.

„La Liga“ pirmenybėse „matracai“ turėjo pripažinti „Cadiz“ pranašumą 2:3.

„Cadiz“ pirmavo 2:0 po įvarčių 1-ąją ir 81-ąją minutę. Pasižymėjo Theo Bongonda ir Alexas Fernandezas.

Netrukus „Atletico“ sugebėjo grįžti į rungtynes. Šeimininkų gynėjas Luisas Hernandezas įsimušė į savus vartus, o rezultatą lygino Joao Felixas.

Per pridėtą laiką taškas iš Diego Simeone auklėtinių rankų išslydo. 9-ąją pridėto laiko minutę pergalę „Cadiz“ ekipai nulėmė Rubeno Sobrino įvartis.

Po šio pralaimėjimo „Atletico“ lieka pirmajame ketverte, tačiau susiklosčius aplinkybėms gali šią vietą po šio turo palikti. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...