"Atletico" po dviejų nesėkmių atsitiesė prieš "Eibar", "Athletic" ir "Villarreal" išsiskyrė be įvarčių (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 23-ojo turo rungtynės.

"Vincente Calderon" stadione Madrido "Atletico" grūmėsi su "Eibar" futbolininkais. Pirmieji įvartį praleidę Diego Simeone auklėtiniai nepalūžo ir varžovus nugalėjo rezultatu 3-1.

46-ąją minutę Keko išvedė svečius į priekį, tačiau jau po dešimt minučių rezultatą išlygino Jose Gimenezas. 63-ąją minutę Saulis Niguezas išvedė šeimininkus į priekį, o galutinai "Eibar" buvo pribaigtas pačioje mačo pabaigoje, pasižymėjus Fernando Torresui.

Pergalę iškovojęs "Atletico" atsitiesė po dviejų nesėkmių iš eilės ir vėl taškais susilygino su "Barcelona", tačiau katalonai yra sužaidę dvejais mačais mažiau.

Kitose rungtynėse Bilbao "Athletic" ir "Villarreal" išsiskyrė be įvarčių, o Madrido "Rayo Vallecano" įtikinamu rezultatu nugalėjo "Las Palmas".

"Atletico" 3 - 1 "Eibar"
46' [0 - 1] Keko
56' [1 - 1] J. Gimenez
63' [2 - 1] S. Niguez
90' [3 - 1] F. Torres

"Rayo Vallecano" 2 - 0 "Las Palmas"
3' [1 - 0] Miku
74' [2 - 0] Bebe

"Athletic Bilbao" 0 - 0 "Villarreal"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8278653" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>