„Atletico“ pratęsė sutartis su dviem gynėjais © ZUMAPRESS com. nuotr.

Du Madrido „Atletico“ gynėjai lieka komandoje.

Žurnalistas Fabrizio Romano skelbia, kad Stefano Savičiaus ir Cesaro Azpilicuetos kontraktai su Madrido klubu automatiškai prasitęsė dar vieneriems metams.

„Atletico“ žada klube išlaikyti ir naujoką Gabrielį Paulistą, prideda Ispanijos žiniasklaida.

Kita prioritetinė pozicija artimiausiame transferų lange „Atletico“ klubui bus centro saugo pozicija. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...