"Atletico" rezultatyvioje kovoje palaužė "Valencia", "Real Betis" pasiekė dugną

Trečiadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 34-ojo turo rungtynės.

"Wanda Metropolitano" stadione Madrido "Atletico" priėmė "Valencia" futbolininkus. "Rojiblancos" rezultatyvioje kovoje palaužė "šikšnosparnius" ir neleido "Barcai" dar šiandien tapti šalies čempione.

9-ąją minutę Alvaro Morata išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 36-ąją minutę lygybę atstatė Kevinas Gameiro. Antrojo kėlinio pradžioje "Atletico" vėl įgijo pranašumą, bet ir šiuo atveju "Valencia" rado kuo atsakyti – 77-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Dani Parejo.

Dėl svarbių taškų kovoję "Valencia" futbolininkai jau vos už kelių akimirkų praleido ir trečią įvartį – lyg iš niekur galingą smūgį paleidęs Angelis Correa išplėšė pergalę šeimininkams.

"Atletico" po pergalės išlaiko devynių taškų deficitą prieš "Barceloną", tačiau ši jau kitame ture turės galimybę užsitikrinti titulą.

Dar kitose rungtynėse "Celta" išplėšė lygiąsias prieš "Espanyol", o Bilbao "Athletic" palaužė "Leganes".

Paskutinėje vakaro dvikovoje Valensijos "Levante" savo aikštėje sukūrė galimai darbą Quique Setienui kainuosiantį šou. "Levante" rezultatu 4:0 sutriuškino duobėje esančius "Real Betis" futbolininkus.

Dar ne taip seniai dėl vietos Europoje kovojęs "Real Betis" jau nukrito į 10-ąją poziciją.

"Atletico" 3 - 2 "Valencia"
9' [1 - 0] A. Morata
36' [1 - 1] K. Gameiro
49' [1 - 2] A. Griezmann
77' [2 - 2] D. Parejo (11 m. baudinys)
81' [3 - 2] A. Correa

"Espanyol" 1 - 1 "Celta"
33' [1 - 0] Wu Lei
72' [1 - 1] M. Gomez

"Leganes" 0 - 1 "Athletic"
43' [0 - 1] Y. El Nesyri (į savus vartus)

"Levante" 4 - 0 "Betis"
9' [1 - 0] J. Campana
32' [2 - 0] Loren (į savus vartus)
56' [3 - 0] J. Morales (11 m. baudinys)
81' [4 - 0] Coke