"Atletico" rikošeto dėka pasiekė pergalę prieš "Rayo Vallecano"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos dar trejos 24-ojo turo rungtynės.

Dviejų pralaimėjimų seriją šalies pirmenybėse nutraukė Madrido "Atletico" komanda. Visą mačą blankiai atrodžiusi Diego Simeone ekipa vis tiek sugebėjo pasiekti pergalę prieš "Rayo Vallecano".

"Rayo" susikūrė daugiau pavojingų momentų tiek pirmajame, tiek ir antrajame kėliniuose, tačiau "Atletico" gynyboje nesutrupėjo, o sulaukusi vienos progos ją ir realizavo.

74-ąją minutę Alvaro Morata baudos aikštelėje atmetė kamuolį Antoine'ui Griezmannui, šis iš gana nepatogios padėties atliko smūgį, kamuolys pataikė į varžovą ir suklaidinęs vartininką atsidūrė vartų tinkle.

Dėl išlikimo kojančiai "Rayo" tai buvo itin skaudi nesėkmė. Savo ruožtu "Atletico" po pergalės vėl bent laikinam grįžo į antrąją poziciją.

Kitose rungtynėse Valensijos "Levante" išvykoje sutriuškino Vigo "Celtą", o "Real Sociedad" taip pat gana lengvai susidorojo su "Leganes".

"Rayo" 0 - 1 "Atletico"
74' [0 - 1] A. Griezmann

"Celta" 1 - 4 "Levante"
20' [0 - 1] J. Morales
40' [0 - 2] Coke
62' [0 - 3] J. Morales
88' [1 - 3] B. Mendez (11 m. baudinys)
89' [1 - 4] B. Mayoral
49' R. Boudebouz ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 3 - 0 "Leganes"
50' [1 - 0] M. Oyarzabal
59' [2 - 0] M. Oyarzabal
75' [3 - 0] W. Jose