"Atletico" sezoną užbaigė lygiosiomis su "Levante", "Valencia" pateko į ČL

Šį savaitgalį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse finišuoja 2018-19 metų sezonas.

Pirmieji jį užbaigė Madrido "Atletico" ir Valensijos "Levante" klubai. Dviejų įvarčių pranašumą ir su vienu žaidėju daugiau žaidę "Levante" futbolininkai galiausiai liko be pergalės prieš "rojiblancos".

Šios rungtynės kai kuriems "Atletico" žaidėjams apskritai buvo paskutinės klube – Diego Godinas, Juafranas ir Antoine'as Griezmannas jau yra paskelbę apie savo išvykimus.

"Levante" po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, o dar 51-ąją minutę įgijo kiekybinį pranašumą, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Angelis Correa.

Visgi net ir žaisdama dešimtyje "Atletico" pasiekė lygiąsias – 68-ąją minutę rezultatą sušvelnino Rodri, o dar po 11 minučių tašką išplėšė jaunasis klubo auklėtinis Sergio Camello.

"Atletico" sezoną užbaigė antroje vietoje. "Levante" su 44 taškais kol kas rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Valencia" rezultatu 2:0 įveikė "Real Valladolid" ir užsitikrino vietą kitų metų Čempionų lygoje. Ilgą sezoną laiką ketvirtoje vietoje žygiavusi Madrido "Getafe" galiausiai liko penktoje vietoje ir kitą sezoną varžysis Europos lygoje.

Dar kitoje akistatoje pergalę nuskynė "Sevilla", tačiau vis tiek liko šeštoje vietoje. Taip pat į kvalifikacinį Europos lygos etapą pateko "Espanyol" klubas.

Likusios vakaro rungtynės baigėsi "Alaves" ir "Huesca" pergalėmis bei "Celta" – "Rayo" lygiosiomis.

"Levante" 2 - 2 "Atletico"
6' [1 - 0] E. Cabaco
36' [2 - 0] m. Roger
68' [ 2 - 1] Rodri
79' [2 - 2] S. Camello
51' A. Correa ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 2 - 0 "Real Sociedad"

"Getafe" 2 - 2 "Villarreal"

"Sevilla" 2 - 0 "Athletic"

"Valladolid" 0 - 2 "Valencia"

"Alaves" 2 - 1 "Girona"

"Celta" 2 - 2 "Rayo"

"Huesca" 2 - 1 "Leganes"