„Atletico“ sugrįžo į „La Liga“ pirmenybių viršūnę © REUTERS nuotr.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pergalę iškovojo Madrido „Atletico“ ekipa. 

D. Simeone auklėtiniai namuose 2:0 palaužė turnyrinės lentelės dugne esančia „Huesca“ ir pratęsė pergalių seriją. 

Į priekį šeimininkai išsiveržė 39-ąją minutę po A. Correa įvarčio. 

Rezultatą 81-ąją minutę padvigubino T. Carrasco. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...