„Atletico“ sulaukė UEFA baudos © scanpix.lt

Madrido „Atletico“ klubui reikės paploninti piniginę.

Oficialiai pranešta, kad ispanų klubas sulaukė UEFA bausmės ir dabar turės sumokėti 15 tūkst. eurų baudą.

„La Liga“ atstovai nusižengė pirmajame Čempionų lygos pusfinalio susitikime prieš Londono „Arsenal“ klubą.

Tuomet „Atletico“ nesugebėjo prižiūrėti tvarkos arenos tribūnose – sirgaliai mėtė įvairius daiktus į aikštę.

Jų tarpe – ir tualetinio popieriaus rulonėlius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...