"Atletico" tik rungtynių pabaigoje palaužė "Granada", "Sevilla" dar kartą prarado taškus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 27-ojo turo rungtynės.

Diego Simeone treniruojamas Madrido "Atletico" klubas išvykoje susigrūmė su vienais iš lygos autsaiderių "Granada" futbolininkais. "Rojiblancos" turėjo didelių sunkumų, tačiau rungtynių pabaigoje pasiekė pergalingą įvartį.

"Atletico" varžovai rodė ragus - aktyviai žaidė prie jų vartų ir sukūrė keletą pavojingų progų. Tuo pačiu bandė atsakyti "Atletico", tačiau lengvai pralaužti varžovų gynybos jiems nepavyko.

Pergalingas įvartis buvo pasiektas 84-ąją susitikimo minutę, kai po puikaus Koke perdavimo be priežiūros paliktas Antoine'as Griezmannas tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antrose rungtynėse iš eilės svarbius taškus kovoje dėl pirmos pozicijos prarado "Sevilla", namuose sužaidusi lygiosiomis su "Leganes". Svečiai pasiekė greitą įvartį, tačiau Stevenas Jovetičius pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą. Vis dėlto pergalingo įvarčio Andalūzijos ekipai pasiekti nepavyko.

"Sevilla" nuo lyderių turi 3 taškų atsilikimą, tačiau jei šie švęs pergalę rytoj - atsilikimas išaugs iki šešių taškų.

Dar kitose rungtynėse "Valencia" ir "Sporting Gijon" išsiskyrė lygiosiomis, o "Deportivo Alaves" pasiekė sunkią pergalę prieš "Malaga".

"Granada" 0 - 1 "Atletico"
84' [0 - 1] A. Griezmann

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10212670" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Sevilla" 1 - 1 "Leganes"
3' [0 - 1] Gabriel
43' [1 - 1] S. Jovetič

"Valencia" 1 - 1 "Gijon"
60' [0 - 1] D. Cop
85' [1 - 1] Munir
55' D. Parejo ("Valencia") nerealizavo 11 m. baudinio

"Malaga" 1 - 2 "Alaves"
39' [0 - 1] Z. Feddal
71' [1 - 1] J. Carlos
90+1' [1 - 2] E. Mendez
72' Z. Feddal ("Alaves") pašalintas iš aikštės