Kroatijos čempionate – rimta P. Golubicko trauma ir „HNK Gorica“ lygiosios © JumpStory nuotr.

„HNK Gorica“ klubas, kuriame šiuo metu savo pareigas atlieka trys lietuviai, po beveik trijų mėnesių pertraukos grįžo į Kroatijos pirmenybių kovas.

Iki atnaujinimo pergales draugiškose rungtynėse skynusi Valdo Dambrausko treniruojama komanda šį kartą turėjo tenkintis lygiosiomis – 0:0 su pozicija žemiau esančiu „Slaven Belupo“.

Lietuvos rinktinės atakuojantis saugas Paulius Golubickas pradėjo rungtynes startinėje sudėtyje, tačiau jo pasirodymas aikštėje truko vos 9 minutes.

Nors ir iš pradžių buvo skelbta, kad tai – taktinis sprendimas, vėliau paaiškėjo, jo lietuvis susidūrė su varžovu ir aikštėje buvo pralietas kraujas.

Kaip skelbia Kroatijos žiniasklaida, P. Golubickui lūžo žandikaulis, todėl jam prireiks ir operacijos.

Iki tol P. Golubickas draugiškose rungtynėse džiugino įvarčiais. Jam pavyko pasižymėti ir prieš daugkartinius šalies čempionus Zagrebo „Dinamo“.

„HNK Gorica“ 10-ies komandų čempionate užima 6-ąją poziciją.

Epizodas – nuo 1:00 min.